.

Úvodní stránka

Novinky v letošním roce ...

 (posledních 10 je vypsáno níže)

3. listopadu
Zpřístupnil jsem nové sekce v Chov a odchov a to Arachnoidea a Insecta. Přibyly tak články o Brachypelma albopilosa, Brachypelma auratum, Brachypelma emilia, Brachypelma smithi, Nhandu coloratovillosus, Poecilotheria formosa, Theraphosa blondi, Pandinus imperator, Hierodula membranacea, Sphodromantis viridis, Sphodromantis lineatus, PSG 23 - Eurycantha calcarata, PSG 9 - Extatosoma tiaratum, PSG 10 - Phyllium bioculatum, PSG 72 - Phyllium giganteum, PSG 99 - Epidares nolimetangere, Pachnoda marginata peregrina, Nauphoeta cinerea, Blaptica dubia.
30. října
Počátkem července jsem bohužel přišel o PC a s tím i spoustu dat, také se tímto omlouvám všem kdo mě kontaktovali na e-mail, z důvodu stěhování jsem nemohl došlé zprávy číst, protože na novém bydlišti se mi zatím připojení k internetu nepodařilo vyřešit.
30. června
Dokončil jsem novou verzi stránek. Vzhled zůstal téměř stejný, změněn je především vnitřní chod webu.
15. června
Vzhledem k tomu, že často na internetu nacházím své fotografie, jsem nucen na velké fotky přidat svůj copyright. Pokud máte o nějaké fotografie zájem, tak mě kontaktujte, v naprosté většině je mám i ve větším rozlišení a rád je poskytnu k publikaci či jen pro vaši radost.
10. června
I přes to, že nemám příliš volného času dokončil jsem články o chovu Pogona vitticeps, Eublepharis macularius, Gekko gecko, Gekko vittatus, Iguana iguana a pomalu začínám pracovat na článcích k chovu strašilek, kterých jsem dříve choval mnoho druhů.
1. června
Přivezl jsem si od p. Jedličky fenku Labradorského retrievra, jmenuje se Tereza Libošovská blata.
28. května
Konečně jsem dokončil stavbu nového inkubátoru, při práci jsem udělal i pár fotografií takže si celý postup i s fotodokumentací můžete prohlédnout v článku : Stavba inkubátoru.
25. května
Podal jsem si žádost o schválení chovatelské stanice psů Uroboros Bear, navazuji tak na chovatelskou stanici mé matky z Medvědího doupěte a ch. s. mé sestry Orso Antro.
21. května
Narodilo se 7 fretek z plánovaného spojení champagne X panda, jsou to 4 samci a 3 samice, jsem zvědavý jak se vybarví, časem přibudou fotky mláďat v nabídce a článek o chovu a odchovu fretek.
5. dubna
Dopsal jsem článek : Vermikulit - ideální inkubační substrát.


Uroboros web!
Stránky se stále mění a rozrůstají, stejně jako můj chov!
Těšíme se na vaše návštěvy.
Děkuji za vaše případné připomínky, upřesnění, tipy, opravy atd.


Zde mi můžete napsat zprávu.
Prosím vyplňte pole e-mail a jméno správně, jinak nemá vaše zpráva smysl.
Děkuji

Jméno (*) :
Váš e-mail (*) :
Předmět :
Kolik je tři krát dva? (*) :
Jedná se o (*) :
Zpráva(*) :

  

(*) - Nutné vyplnit.
(*) - Ochrana proti spamu.

Autorská práva vyhrazena

Veškerý obsah těchto stránek, včetně textu, grafiky, log, ikon, obrázků a fotografií (pokud to není výslovně uvedeno), je majetkem Jana Zátky a je chráněn českými právními předpisy o ochraně autorských práv. Kompilace těchto stránek podléhá českým autorským právům.

Jakékoli použití obsahu těchto stránek, včetně jejich reprodukce, duplikace, modifikace, distribuce, přenosu, prodeje, vystavování či provozování, je přísně zakázáno bez svolení autora, kterým je Jan Zátka. Autor respektuje práva k duševnímu vlastnictví třetích stran. Pokud se domníváte, že došlo k reprodukci Vašeho díla způsobem porušujícím autorská práva, kontaktujte mě laskavě na adrese uroboros@inbox.com

Autor poskytuje tyto stránky "tak jak jsou" a nenese odpovědnost za jakékoli škody vzniklé v důsledku užívání těchto stránek, ať už jde o náhradu škody přímou, nepřímou, náhodnou či následnou. Autor si vyhrazuje právo kdykoliv měnit obsah těchto stránek.


Nahoru
Copyright © 2005 - 2008 Uroboros | E-mail:uroboros@inbox.com | Mapa webu.
Publikování nebo šíření obsahu webu Uroboros.xf.cz je bez písemného souhlasu autora zakázáno.